пʼятниця, 20 квітня 2012 р.

Мотря

Автор: Kristina на пʼятниця, квітня 20, 2012
Прошу познайомитися - Мотря. В мене вона не дерев'яна і не має всередині ще кілька собі подібних. По традиції її малюють в червоному сарафані і жовтій хустині, та в сучасному світі на цій  іграшці можна проявити всю свою фантазію. 

Сюжет з надзвичайних дизайнів Acufactum я вирішила застосувати до обкладинки.  Вишивала на канві рівномірного плетіння білого кольору ниточками DMC. Допоміжна тканина-бавовна в мою улюблену клітинку.8 коммент.:

Ольга сказав...

Кристик, привет! Замечательной красоты работа! Позитивная матрёна, клетка, обалденные фотографии - заряд на день получен! Спасибо! :)
Кристина, напиши, пожалуйста, немного о себе, было бы приятно познакомиться поближе! ;)

ms.J.J сказав...

Оооооо, такий яскравий позитивний відтінок в настрій вносять матрьошка, симпатична тканина(я теж люблю клітку!) і фото... Клас!

Kristina сказав...

Дякую дуже!!! Мені так приємно!!! Оля, обов'язково напишу.

Олеся сказав...

Мотря красавица, глаз не оторвать! Я сто раз уже пожалела, что вышила серую,смотрю на твою яркую и радостно на душе становится! Фотографии изумительные, очень красивый пост!

Леся Левченко сказав...

Робота - супер!
Який у вас фотоапарат? У мене чомусь не завжди виходить таке гарне макро... ((

Kristina сказав...

Леся, в мене Nicon D3000. Я не професіонал-фотограф, тому роблю це, обираючи різні режими зйомки, потім редагую в Picasa))) Одним словом, фотографія займає набагато більше часу, ніж сама робота...

rossella country сказав...

bravissima!! questi colori sono stupendi!
anche a me piacciono molto le matrioske
ciao rossella

Kristina сказав...

Rossella, дуже дякую!!!

Дописати коментар

 

For you Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea